Pagina 1 van 1

Clio 1.2 1998 -5 deurs - Achterspeakers niet aangesloten

Geplaatst: 11 jun 2013 20:44
door timeisink
Clio 2 - 5 deurs, 1998 achterspeakers

Ik ben een kleine week in bezit van een clio 2. Ik heb de originele radio eruit gehaald(cd speler deed niet meer) en gelijk maar een mooi exemplaar gekocht met bluetooth carkit en usb ingang.

Echter ik had, net als met de oude radio, alleen voor uit de speakers geluid. Terwijl in de achterdeuren wel speakers zijn ingebouwd.
Afbeelding
Dus ik ben maar eens op onderzoek uitgegaan.
Als eerste het speaker kapje verwijderd, dit kon je een kwartslag draaien om eraf te halen.
Afbeelding
Speaker losgehaald met 4 schroeven, en de speaker was wel aangesloten met een witte en witrode draad. De andere kant van de deur was hetzelfde verhaal met precies dezelfde kleuren.
Afbeelding
De kabels ben ik gevolgd door de auto. Bij het dashboard onder, achter de middenconsole zat onder het vloerkleed de bekabeling weggestopt.
Afbeelding
Afbeelding
Deze draden heb ik dus maar verlengd en in de iso stekker gemonteerd, hier was aan de linker en rechterkant nog plek voor;
Afbeelding
Verder nog even een antenne verloopje gekocht.
Afbeelding
Er zit trouwens wel een prima geluidje in de standaard speakers.
Afbeelding
Het is wel vreemd dat deze speakers niet aangesloten waren, alles was aanwezig; de bekabeling, speakers en ruimte in het iso stekkertje. Het enige wat ontbrak was 3 meter kabel.

Re: Clio 1.2 1998 -5 deurs - Achterspeakers niet aangesloten

Geplaatst: 11 jun 2013 21:24
door dopestuff
misschien had de vorige eigenaar ze op een versterker aangesloten (en andere speakers erin)?

of wat dat je vraag niet?

Re: Clio 1.2 1998 -5 deurs - Achterspeakers niet aangesloten

Geplaatst: 11 jun 2013 23:18
door timeisink
De vorige eigenaar ken ik wel en heeft er nooit wat mee gedaan.
Mijn vraag is inderdaad of dit vaker gedaan wordt?
Alle voorbereiding die er is, maar dan niet aangesloten?