Pagina 1 van 1

Kofferbak verlichting en ander vraagje

Geplaatst: 06 okt 2013 18:50
door Petare
Goedendag!

De verlichting in mijn kofferbak doet het niet meer. Lampje is goed! Ik dacht zelf aan de deur schakelaar maar die zie ik nergens zitten. Iemand een idee? 'tis een ph2 initiale uit '02.

Daarnaast zoek ik iemand die goed is in de kleine elektronica die een IC-schakeling voor mij zou kunnen ontwerpen en bouwen, uiteraard tegen betaling. Ik heb deze kennis zelf niet, maar wil graag een 'needle sweep' hebben in mijn auto. Heeft geen functie, alleen voor mij een 'fun-factor'. Iemand die zo'n schakeling een paar jaar terug heeft gebouwd voor zijn Golf 4:
[youtube]vBHsfLTvbEc[/youtube]

Volgende week hoop ik weer een leuke elektrische update te hebben, namelijk een comfort-knipperlicht (3x knipperen met tik op de hendel, met how-to)

Mvg, Petare

Re: Kofferbak verlichting en ander vraagje

Geplaatst: 07 okt 2013 20:27
door Petare
Kofferbak storing is opgelost, bleek draadbreuk te zijn. Voortaan eerst maar weer zelf nadenken..

Andere vraag staat nog open!

Re: Kofferbak verlichting en ander vraagje

Geplaatst: 07 okt 2013 21:10
door Arjan
Leuke gadget wel maar waarom?

Re: Kofferbak verlichting en ander vraagje

Geplaatst: 07 okt 2013 22:05
door Petare
Geen waarom, meer een gadget, vindt zoiets zelf persoonlijk erg kicken en stoer om te zien. Het is een standaard optie in de tellerklokken van de meeste Duitsers en andere veel al sportieve auto's, al komt het tegenwoordig ook steeds in minder sportieve auto's. De functie zit al een klein beetje in onze tellerklokken met de zelftest.

Re: Kofferbak verlichting en ander vraagje

Geplaatst: 09 okt 2013 16:19
door Eric92
Leuke functie inderdaad! Ben benieuwd hoe je zoiets nou aansluit.
Overigens doen de benzinemeter en thermometer op dat filmpje het niet helemaal haha