Pagina 1 van 1

Tank probleem

Geplaatst: 26 apr 2020 15:19
door Fisoes
hoi,

Ik heb een renault clio station uit 2014. Nu wil ik tanken maar slaat het tankpistool telkens af. Nu lees ik online verschillende verhalen over verkeerde hals in de benzine tank of ontluchten.

Het maakt niet uit hoe ik het pistool erin stop telkens slaat die af. Of ik moet 15-20 min aan de pomp staan met het pistool er bijna uit en heel zachtjes vullen.

Heeft iemand een idee wat dit kan zijn? Of moet ik mss ergens de tank ontluchten? Zoja kan je dat zelf doen?

Gr
Sonny

Re: Tank probleem

Geplaatst: 27 apr 2020 14:38
door StadiumIII
Lijkt wel een vacuüm probleem
Idd ff kijken naar de tank beluchting

Re: Tank probleem

Geplaatst: 28 apr 2020 13:00
door Fisoes
Enig idee waar ik die dan kan vinden? :)

Re: Tank probleem

Geplaatst: 29 apr 2020 01:20
door mox
Het tankprobleem komt vaker voor en volgens mij is het bij de dealer ook bekend. Ik kan me een verhaal herinneren van iemand bij wie de complete tank vervangen is. Ik gok dat hij zich hier vanzelf meldt :)

Re: Tank probleem

Geplaatst: 01 jul 2020 00:02
door Mees120
Toen ik die van mij net had heb ik hier ook een tijdje last van gehad. Het kwam vooral bij nieuwere tankstations voor waar ze snellere pompen hebben. Op een gegeven moment stopte het en sindsdien heb ik er geen last meer van gehad. Volgens mij helpt het een beetje als je het pistol er niet helemaal in doet, dan kan je nog steeds vlot tanken, wel uitkijken :wink:

Misschien dat een keer bijna helemaal leeg rijden helpt?? Geen flauw idee alleen :???: