de reden volgens de dealer was door een fout van Renault, te weten:
de klantorder was door ons al gemaakt en nooit eerder gekoppeld hij werd gewoon nu pas door de fabriek aan een productieplaats gehangen.
We gaan as week kijken wat het traject kan versnellen.
Laten we de definitieve reacties vanuit Renault afwachten dan gaan we daarna verder kijken hoe we de “schade” van de levertermijn gaan opvangen.
zonder als te veel te klagen/zeuren. Wat is reeel mbt compensatie? is compensatie uberhaupt reeel, en in welke vorm?
vertraging door problemen met onderdeel of onvoorziene zaken kan ik slikken. Echter komt dit wel erg rot over.
dealer wil ik ook niet het vel over zijn neus halen, is tot zekere hoogte ook met een probleem opgezadeld natuurlijk.
iemand tips of ideeen?
ps: wel keurig na 1 week (3e week april) een ordernr gehad voor myrenault en was al in afwachting tot wanneer hij in werk ging